adw. Bartosz Rogała

adwokat, wspólnik
tel. 792 793 487
b.rogala@mucharogala.pl

Od 2010r wykonuje zawód adwokata. Uprzednio zatrudniony w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów w latach 2008-2010. Po ukończeniu studiów magisterskich w roku 2003 na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego , ukończył dwa kierunki studiów podyplomowych: Podyplomowe Interdyscyplinarne Studium Europeistyki w latach 2003-2004 oraz „Psychologia w praktyce wymiaru sprawiedliwości” w SWPS w Warszawie” w latach 2009-2010. Uczestnik wielu szkoleń specjalistycznych, w tym „Mediacja w teorii i praktyce”, Szkolenie z zakresu problematyki przeszukań w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, „Taktyka prowadzenia postępowań karno – skarbowych” I i II ST, Szkolenie z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych prowadzone przez Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. dr. J. Sehna w Krakowie, Szkolenie z zakresu metody zarządzania „Prince2” – Certyfikat „Prince2 Foundation”,„Prince2 Practitioner”, Szkolenie z zakresu metody zarządzania ryzykiem „MoR” i innych.

Wykładowca z zakresu prawa w wielu projektach unijnych, w tym w projektach „Własny Biznes”, „Wiedza i przedsiębiorczość”, „Perspektywy na (samo) zatrudnienie w programie outplacement”, „Profesjonalna kadra przyjazny Urząd szansą na podniesienie jakości pracy Urzędu Miasta Stalowa Wola”, „Patent na sukces” i innych. Łącznie przeprowadził kilka tysięcy godzin wykładów i doradztwa prawnego przy projektach unijnych.

Autor artykułów związanych z prawem hazardowym. Udzielał wywiadów między innymi dla PokesStrategy.com, czy WolnyPoker.org. Autor wielu opinii prawnych z różnych dziedzin prawa.