Małgorzata Mazurek

adwokat
tel. 690 957 803
m.mazurek@mucharogala.pl

Adwokat na liście Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie. W 2019 r. ukończyła Aplikację Adwokacką, a następnie zdała egzamin Adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną do Przeprowadzenia Egzaminu Adwokackiego przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Rzeszowie.

W 2016 r. ukończyła wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie z ogólną oceną dobrą plus. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa karnego wykonawczego, przygotowaną pod kierownictwem naukowym prof. Jerzego Migdała pt. „Standardy wykonywania kar i środków penalnych w świetle prawa międzynarodowego i regulacji wewnętrznych”. Posiada także wyższe wykształcenie z zakresu nauk humanistycznych. Posługuje się językiem angielskim na poziomie B2 oraz językiem francuskim na poziomie A2, jak również posiada certyfikat z języka angielskiego prawniczego.

W Kancelarii zajmuje się sprawami karnymi oraz karnymi wykonawczymi. Dziedziną jej prywatnych zainteresowań pozostają zagadnienia związane z prawami człowieka oraz postępowaniami odszkodowawczymi.